, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - 2old4this F1

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Anton Lintel200541146
2Johnny Walker82198961103
3Douwe11191891017
4MartyMB191541049
5Zero Fear188251049
6Hobbes73184721280
7Reptoit18002916
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games