, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - 2old4this F1

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Anton Lintel167471458
2Johnny Walker82166931127
3Douwe11159841060
4MartyMB157551213
5Zero Fear156321050
6Reptoit152251458
7Hobbes73149001354
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games