, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Formule Cello

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Rene Geurts15108980
2jeanne15002980
3franci14966964
4Frans Kuijpers14828910
5Dennis Kruijssen14749899
6Snelthuis14425949
7Erik Mulder14419830
8Vriesovic14127880
9Cheikhie14064945
10Maarten139171064
11Pitmeister Klijn13534849
12Tanja13246931
13Mirjam Wintermans13048954
14Tim vd Buuse12824877
15vosje12761822
16Lotte Harmeling12625804
17Frank Verstappen11618527
18Theo Jacobs11566970
19Veertje8696591
20Wilbert658675527
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games