, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Formule Cello

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1franci194591049
2Frans Kuijpers193971127
3jeanne193701049
4Dennis Kruijssen190771025
5Rene Geurts19058907
6Erik Mulder188631049
7Vriesovic188011256
8Cheikhie18625996
9Snelthuis185151073
10Maarten182291022
11Pitmeister Klijn17221825
12Tanja16743916
13Mirjam Wintermans166831001
14Lotte Harmeling16539915
15vosje16431766
16Tim vd Buuse15862682
17Theo Jacobs15518910
18Frank Verstappen15067783
19Wilbert65116901522
20Veertje11427655
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games