, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - VBK 2017

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Edzardoffers157041078
2Chef d'equipe Wouter 156971238
3Jagermeister154181213
4Bernarda152031042
5Elzethart150061061
6Manou140361071
7Allebassi136291161
8Lisajaja133521088
9Wallage Consales11263956
10Tom32110466767
11Gijsvr10253580
12Captain Slow9197642
13Robin van Driel9098555
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games