, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - VBK 2017

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Chef d'equipe Wouter 193221346
2Jagermeister188901256
3Bernarda187641492
4Edzardoffers18661925
5Elzethart179391017
6Manou16922968
7Lisajaja166871022
8Allebassi165921164
9Wallage Consales14134838
10Tom32112824726
11Gijsvr11844672
12Robin van Driel10627599
13Captain Slow10437440
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games