, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Boarnster Racing League

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Jacob Meilema188761095
2Siete Veenstra18559940
3Lammert van der Wal183451073
4Venderwel18219993
5Alexander van Dijk17098905
6Wytse de Vries149861762
7Tom Proot144151096
8Andreas En Chantal de Boer13769909
9Ho Lee Fuk12425752
10Johannes Watzema12275648
11Gaby Janssen10912517
-Arjen Watzema--
-JRN--
-Siep--
-Naomi--
-jojojoeri--
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games