, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Boarnster Racing League

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Jacob Meilema14691945
2Siete Veenstra14281880
3Venderwel14051893
4Lammert van der Wal13981980
5Alexander van Dijk13497739
6Andreas En Chantal de Boer10252788
7Wytse de Vries10240639
8Ho Lee Fuk9651426
9Tom Proot9610778
10Johannes Watzema9575441
11Gaby Janssen8943619
-Arjen Watzema--
-JRN--
-Siep--
-Naomi--
-jojojoeri--
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games