, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - DitZooi

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1Wollig19385922
2Ratracer190761073
3Luigi Regazzoni189551049
4H. Milton187121291
5Boks184131017
6Wong Sifu179051022
7Laura16491913
8Flying Dutchman16457881
9the Bulls14811787
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games