, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Zondagrijders

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1SpeedyGonzales160061238
2Marjonnnnie159461128
3Biff159341365
4Juppy148411150
5Borstf114189971
6Sieb_F1135871039
7Chris.m13236845
8Sietse Pomper12158893
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games