, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Zondagrijders

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1SpeedyGonzales192021127
2Marjonnnnie190101310
3Biff18717993
4Juppy183011127
5Borstf1177271022
6Sieb_F116323964
7Chris.m15755769
8Sietse Pomper15483924
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games