, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Consolid F1 team

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1The leader is back152961164
2The Fast and Furious152431091
3C-HR152211047
4Twixolid14822976
5hckupers144231164
6HOF-F114373849
7MaximusAurelius13809758
8T. Chapman13732980
9El Diablo137241035
10Blackmore12565688
11Sil Brouwer12472774
12Beekie12258735
13Algo Speedster12156853
14pietjdvmeurs12079951
15Mirjam11936689
16Not-Me-You-Think11068612
17KaEm10889541
18Ariekanarie10538542
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games