, steun Formule 1 Meester!

Bedankt voor het meespelen met Formule 1 Meester! Wij (Ronald, Hendrik Wietze en Fabian) ontwikkelen het spel al jaren met veel plezier.

We willen je graag even om je aandacht vragen: Formule 1 Meester is een spel zonder winstoogstmerk, zonder inschrijfgeld en zonder advertenties. Onze grote wens is om dit zo te houden. Daarom zouden we het ontzettend waarderen als je ons met een kleine bijdrage steunt om de hostingkosten te dekken. Help jij ons om het spel gratis en bannervrij te houden voor iedereen?
 
Ja! Ik steun Formule 1 Meester eenmalig met:
Veilig steunen via:iDealCreditcardBancontactBelfius Direct netBitcoinKBC/CBC Payment ButtonSOFORT Banking
 

Subleague - Consolid F1 team

F1 MEESTERTOTAALRONDE
1The Fast and Furious197891132
2C-HR196511132
3The leader is back195891127
4Twixolid190101037
5hckupers18598946
6HOF-F118564963
7T. Chapman180991017
8El Diablo17940996
9MaximusAurelius17103749
10pietjdvmeurs16302914
11Sil Brouwer16153834
12Beekie16077943
13Blackmore16048914
14Mirjam15767881
15Algo Speedster15722800
16Not-Me-You-Think14868853
17Ariekanarie13637808
18KaEm13534646
© www.formule1meester.nl | Alle rechten voorbehouden
Formule 1 Meester powered by Meester Games